Кошик

Одноразові електронні сигарети Vaal

VAAL 1500 Mint (М'ята) Одноразова електронна сигарета

VAAL 1500 Mint (М'ята) Одноразова електронна сигарета

Нет в наличии
2
279 грн
VAAL 1500 Tobacco (Тютюн) Одноразова електронна сигарета

VAAL 1500 Tobacco (Тютюн) Одноразова електронна сигарета

Нет в наличии
2
279 грн

VAAL – це новий, але інноваційний бренд у вейпінгу, що спеціалізується на виробництві та оптовому продажу одноразових електронних сигарет. Спираючись на багаторічний досвід роботи у вейп-індустрії, компанія прагне допомогти кинути шкідливу звичку курця, замінивши її на більш безпечний спосіб споживання нікотину через прості та ергономічні одноразові системи.

 

Альтернатива куріння

Vaal виробляють різні типи пристроїв від 500 затяжок до 10 000 затяжок, включаючи одноразові под системи з субомним опором, що перезаряджаються, з регулюванням тугості затяжки та багато інших.

Поди VAAL відмінно підходять для всіх, хто вейпить або хоче почати, оскільки пропонують найкращу альтернативу споживанню нікотину в порівнянні зі звичайними сигаретами.

 

Гарантія якості

Усі пристрої VAAL пройшли міжнародні сертифікації та є постійними учасниками виставок та конкурсів. Відсоток шлюбу зведено до мінімуму завдяки повній автоматизації виробництва.

 

Які бувають одноразки Vaal

Модельний ряд представляє широкий вибір пристроїв на різну кількість затяжок та уподобань. Усього компанія виробляє понад 20 одноразок, і їх кількість збільшується з кожним днем. Найпопулярніші моделі:

 

Ця модель розрахована на роботу до 1500 затяжок, має вбудований акумулятор на 1100 мАг та 5мл рідини на сольовому нікотині. Випускається у міцності 1.7%, 3% та 5%. Зовні має стриманий дизайн з мундштуком, що за формою нагадує фільтр сигарети.

 

Оновлена версія, що має більш плоский, але все ще відомий дизайн. Дриптип імітує форму губ для комфортного затягування. Всередині встановлений акумулятор на 900мАч та койл у вигляді сітки. 5мл відмінної рідини на сольовому нікотині міцністю 5%.

 

  • 2500M

Одноразова електронна сигарета на 2500 затяжок має вбудований акумулятор на 1300 мАг. Зовнішній вигляд такий самий, як і у версії на 1800 затяжок, але трохи більший через збільшену ємність батареї. Резервуар з рідиною об'ємом 6,5 мл. Міцність може бути 1,7%, 3% або 5% сольового нікотину.

 

Одноразка у популярному форматі «коробочки» із закругленими кутами, розрахована до 4000 затяжок. Усередині встановлений акумулятор ємністю 570мАч з можливістю заряджання через порт Type-C. 10мл насиченої смаком рідини забезпечить тривале задоволення використання, а високий опір сітки – щільна пара та сигаретна затяжка.

 

Компактна одноразова електронна сигарета у формі коробки з дизайном у стилі вуличного мистецтва. Плоский мундштук забезпечує комфортні відчуття під час затяжок, яких ви зможете зробити аж до 5000. Невелика ємність акумулятора (650мАг) не повинна вас бентежити, оскільки на дні девайса розташувався зарядний порт Type-C. Обсяг рідини становить 12мл, а широкий вибір представлених смаків точно знайде свого шанувальника.
 

Одноразка Ваал - смаки

Под системи VAAL мають широку лінійку смаків. Класичні мікси, зважаючи на свою популярність, зазвичай представлені в кожній моделі, а з незвичайними - компанія експериментує, щоб зрозуміти попит і розбавити асортимент. У таблиці нижче ми розібрали кожен смак за лінійками:

 

Назва Смак VAAL 1500 VAAL 1800M VAAL 2500M VAAL 4000M VAAL E5000

Tobacco

Смак тютюнового листа

Mint

Освіжаюча м'ята

Lush Ice

Стиглі часточки кавуна з льодом

Blueberry Ice

Кисла чорниця з холодком

Mango Ice

Тропічне манго з льодом

Peach Ice

Стиглий персик з холодом

Banana Ice

Банан із холодком

Pineapple Ice

Холодний ананас

Orange Ice

Крижаний апельсин

Energy Drink

Енергетичний напій RedBull

Cola Ice

Кока-Кола з льодом

Aloe Blackcurrant

Алое та чорна смородина

Mixed berries

Ожина, малина та смородина

Peach Mango

Солодкий персик з манго

Strawberry Kiwi

Полуниця з ківі

Mixed Orange

Апельсин з полуницею та малиною

Strawberry Ice Cream

Вершкове полуничне морозиво

Cotton Candy

Солодка вата

Double Apple

Кисло-солодке зелене яблуко

Milk Banana

Банановий мілкшейк

Ice Skittles

Цукерки скитлз з холодком

Blue Razz

Мікс синіх ягід

Aloe Grape

Поєднання алое з синім виноградом

Lush Raspberry

Ожина та кавун

Pina Colada

Піна колада (ананас із кокосом)

Gummy Candy

Желейні ведмедики

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати