Кошик

Одноразові електронні сигарети на 2500 затяжок


Одноразові електронні сигарети на 2500 затяжок - це компактні вейп-пристрої, розраховані на роботу до 2500 тяг. Підходять як досвідченим користувачам, так і зовсім новачкам, оскільки не вимагають специфічних знань або обслуговування. Готові до роботи відразу з коробки.

 

Принцип роботи

Одноразові сигарети на 2500 затяжок складаються з тих самих компонентів, що й звичайні вейпи, але в більш зручному і компактному форматі. Вбудований акумулятор (ємністю 1200-1500 мАг) подає струм на нагрівальний елемент, коли ви робите тягу, і рідина починає випаровуватися, перетворюючись на пару для вдихання.

Склад рідини в ашці на 2500 тяг

Рідина складається з харчових компонентів: пропілен гліколю (PG), гліцерину (VG), сольового нікотину та ароматизаторів. Останні забезпечують смак, який ви відчуваєте під час затяжки. Найпопулярнішими є ягідні та фруктові поєднання.

Кількість нікотину

Міцність рідини в одноразках зазвичай становить 5% сольового нікотину. Такий показник дає швидке насичення організму і відчутний удар по горлу, чим імітує досвід куріння звичайних сигарет. Однак на ринку також представлені моделі міцністю 2% і навіть 0% (тобто зовсім без нікотину).

На скільки вистачає одноразки на 2500 тяг?

Залежно від стилю паріння, тривалість використання одноразової електронної сигарети на 2500 затяжок може відрізнятися від користувача до користувача. Середніми показниками є 3-10 днів.

Ще одним фактором можуть стати температурні умови, оскільки чим вони нижчі, тим швидше сідає акумулятор.

 

Найкращі одноразові сигарети на 2500 тяг 

Поняття "найкращий" досить суб'єктивне, оскільки пріоритетність тих чи інших характеристик продукту в кожного своя. Однак можна виділити найпопулярніші моделі одноразових сигарет на 2500 затяжок в Україні:

Виробник Elf Bar випускає величезну кількість моделей одноразових сигарет на різні затяжки і у випадку з 2500 без них теж не обійшлося. На борту вбудований акумулятор ємністю 1400 мАг і 8 мл рідини.

Все той же впізнаваний дизайн матової наклейки, якісна збірка і широкий вибір смаків - візитна картка Ельф Барів.

iPlay MAX працює від літій-іонного акумулятора великою ємністю - 1250мАг, який в сукупності з 8мл рідини забезпечують чесні 2500 смачних і яскравих затяжок. Лінійка смаків представляє широкий вибір від класичних моно-фруктів до незвичайних міксів і цукерок.

  • Airis Drip 2600 затяжок

Airis Drip відрізняється від своїх конкурентів зовнішнім виглядом і силіконовим мундштуком, що забезпечує незвичайні тактильні відчуття. Також величезним плюсом є нагрівальний елемент - сітка (mesh coil), завдяки чому передача смаку, і без того яскравих смаків, виходить на абсолютно новий рівень.

Крім технічних переваг, Airis виділяється широкою лінійкою незвичайних смаків, як-от чорна смородина з лічі або полуниця з пітагаєю.

 

Купити одноразку на 2500 затяжок можна у вейпшопі TerraVape

Купити одноразку на 2500 затяжок можна в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Ми здійснюємо щоденні відправки Новою Поштою, Укрпоштою і Justin в будь-який населений пункт України, а по Києву ви можете скористатися кур'єрською або доставкою на таксі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати