Кошик

Одноразові електронні сигарети на 1500 затяжок


Elf Bar 1500 Cola (Кока-Кола) Одноразова електронна сигарета

Одноразові електронні сигарети на 1500 тяг - це чудова альтернатива сигаретам. Такі пристрої можуть підійти абсолютно будь-якому курцеві, навіть тим, хто ніколи про вейпінг не чув, оскільки не вимагають спеціальних знань або великих фінансових вкладень для старту.

 

Принцип роботи

Принцип роботи одноразових сигарет можна пояснити двома способами:

  1. Двома словами

Пристрій працює тільки від затяжки. Увімкнення і вимкнення відбувається автоматично, тому жодних кнопок на корпусі не передбачено.

  1. Одноразка на 1500 тяг з технічної точки зору

Усередині корпусу встановлений вбудований акумулятор певної ємності, найчастіше вона перебуває в межах 800-1100мАг.

Акумулятор підключений до плати з мікрофоном. Ці елементи визначають, що ви робите затяжку і запускають роботу.

Усередині встановлений резервуар, в якому знаходиться спіраль і вата, просочена рідиною. Жижа випаровується завдяки подачі струму на нагрівальний елемент.

 

На скільки вистачає одноразової 1500 тяг

У середньому одноразової сигарети на 1500 тяг вистачає на 1-7 днів. Цей показник дуже суб'єктивний, оскільки залежить від інтенсивності використання, довжини затяжки, температури повітря та інших чинників, що впливають на швидкість розрядки акумулятора.

 

Найкращі одноразові сигарети на 1500 затяжок

У поняття "найкращі" кожен закладає свої критерії: комусь важлива наявність певних смаків, комусь жорсткість нікотину тощо. Однак у великому виборі товарів новачкові зазвичай складно зорієнтуватися, щоб спростити завдання, ми виділили найпопулярніші моделі одноразових сигарет на 1500 затяжок:

Компактний пристрій у стильному, мінімалістичному дизайні. Працює від вбудованого акумулятора на 850мАг, об'єм рідини - 5мл, випускається в міцності 0%, 2% і 5% сольового нікотину. Має одну з найширших палітр смаків: від м'яти і ягід з холодом, до тропічних міксів і лимонадів.

Нова модель від виробника Balmy, який добре зарекомендував себе. Акумулятор на 850 мАг і 5,5 мл рідини забезпечить чесні 1500 тяг. Мундштук зручно прилягає до губ, а затяжка максимально наближена до сигаретної. Великий вибір холодних, насичених фруктових смаків, а також кілька нестандартних - як-от кола з лимоном або кава лате.

Виробник Joyetech вже дуже давно перебуває на ринку вейпінгу і не відстає від нових тенденцій. Одноразова Vaal на 1500 затяжок має один з найбільш ємних акумуляторів серед усіх випущених моделей - 1100 мАг, таким чином гарантуючи дійсно тривалу роботу. Мундштук має форму сигарети. Завдяки широкій лінійці випущених смаків, кожен зможе знайти щось собі до душі.

  • Lost Mary 1500

Новий бренд одноразових сигарет Lost Mary не поступається своїм конкурентам. Вбудований акумулятор на 850 мАг і 4,8 мл рідини гарантують тривалу роботу одного пристрою. А широкий вибір смаків не змусить занудьгувати.

 

Переваги та недоліки

Підбиваючи підсумки, можна виокремити переваги і, справедливості заради, недоліки, з якими можуть зустрітися користувачі.

Плюси ашки на 1500 затяжок

Головною перевагою, безумовно, є простота експлуатації та відсутність необхідності обслуговування. Ашки готові до використання відразу з коробки і не вимагають додаткових придбань, таких як рідина для вейпа або акумулятори.

Завдяки досить ємному акумулятору ви зможете насолоджуватися обраним смаком досить довго, але не настільки, щоб він встиг вам приїстися.

Крім цього, одноразки імітують процес паління, але без смол, що осідають, і важких металів у легенях (а в деяких випадках, навіть без нікотину). Таким чином, вони є безпечнішою альтернативою курінню сигарет.

Мінуси одноразової 1500 тяг

  • Не завжди ємність акумулятора відповідає об'єму рідини, через що пристрій може сісти раніше, ніж вийде зробити півтори тисячі затяжок.
  • Активне використання таких електронних сигарет в якості основного вейп-девайса, може встати в копієчку.

 

У вейпшопі TerraVape можна купити одноразку на 1500 затяжок

Купити за низькою ціною одноразові електронні сигарети на 1500 затяжок ви можете у вейпшопі TerraVape. Ми надаємо широкий вибір одноразових сигарет, а також якісні консультації з підбору найкращих варіантів за вашими критеріями.

У нашому інтернет-магазині можна замовити онлайн одноразові електронні сигарети на 1500 тяг з доставкою в будь-яку точку України. Ми здійснюємо щоденні відправки Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. По місту Київ можемо доставити ваше замовлення кур'єром або на таксі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати