Кошик

Одноразові електронні сигарети iPlay X-Box 4000


Одноразова електронна сигарета iPlay X-Box 4000 затяжок

Одноразова електронна сигарета iPlay X-Box 4000 затяжок – компактна под система, заправлена рідиною. Має вбудований акумулятор на 500 мАг та порт для зарядки Type-C.

 

Дизайн та ергономіка

iPlay X-Box має форму коробочки, а закруглені кути забезпечують гарну ергономіку. Корпус виконаний із пластику з використанням двоколірного кристалічного дизайну. Кожен колір є певним смаком, що асоціюється з ягодою або фруктом. Так, наприклад, Sour Apple (кисле яблуко) – зелений, а Watermelon Ice (кавун із холодом) – червоний.

Одноразка працює від затягування, кнопки на корпусі відсутні. Внизу розташувався індикатор тяги, який також повідомляє стан батареї.

 

Внутрішні компоненти

Усередині розташувався вбудований акумулятор ємністю 500 мАг. Він забезпечує один день роботи пристрою за середнього навантаження. Підзарядити його можна за допомогою гнізда Type-C. Повна зарядка займе всього 20 хвилин. Не рекомендується використовувати потужні блоки живлення, оскільки акумулятор може не витримати навантаження. Ідеальним варіантом буде заряджання від ноутбука або комп'ютера з огляду на те, що вона не займе багато часу. Кабель для заряджання не йде в комплекті, однак він має знайтися у кожного, оскільки використовується популярний формат.

Об'єм резервуара становить 10мл рідини на сольовому нікотині, міцністю 4%. Такий рівень забезпечує м'який удар по горлу, але відчутний ефект.

Нагрівальний елемент у iPlay X-Box - сітка, а не звичайна спіраль. Таке рішення забезпечує щільність пари та насиченість смаку протягом усієї роботи пристрою.

Опір сітки у цьому вейпі 1.1 Ом. Таким чином, ви отримуєте відмінну сигаретну затяжку та імітацію «аналогового» куріння.

 

Як зрозуміти, що iPlay X-Box закінчився?

Оскільки цю модель можна перезаряджати багато разів, заряд батареї не є індикатором роботи пристрою. Однак, виробником не передбачено функції дозаправки, тому саме момент порожнього резервуара і є фінальною точкою.

Корпус iPlay X-Box не прозорий і рівень рідини не проглядається. То як зрозуміти, що все? Відповідь досить проста – за відчуттями. Як тільки ви відчуваєте присмак гару, значить рідина закінчилася і пристрій можна утилізувати.

 

Смаки

Лінійка iPlay X-Box складається з 8 яскравих та незвичайних смаків:

 

Технічні характеристики iPlay X-Box 4000:

Кількість затяжок

4000

Ємність аккумулятору

500 мАг

Об'єм рідини

10 мл

Міцність нікотину

4%

Опір

1.1 Ом

Розмір

87,3 х 51,4 х 20,4 мм

Роз'єм для заряджання

Type-C

 

iPlay X-Box в Україні.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір одноразових електронних сигарет за низькими цінами. Ви можете замовити онлайн з доставкою в будь-яку точку України, а наші менеджери відправлять вашу посилку Новою Поштою, УкрПоштою або Justin. Києвом також можлива доставка кур'єром або на таксі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати