Кошик

Одноразові електронні сигарети iPlay Max 2500


Одноразова електронна сигарета iPlay MAX 2500 затяжок

Одноразова електронна сигарета iPlay MAX 2500 затяжок – це перед заправлена рідиною на сольовому нікотині под система, розрахована на 2500 тяг. Відмінно підійде навіть новачкові у вейпінгу, оскільки готова до використання прямо з коробки.

 

Дизайн та упаковка

Кожна одноразка поставляється у картонній коробці та герметичному блістері. На коробці відображається інформація про назву моделі, попередження, міцність нікотину, кількість затяжок, склад рідини, технічні характеристики, штрих-код і QR-код для перевірки на оригінальність.

iPlay MAX виготовлений з високоякісного пластику і має циліндричну форму. Плоский мундштук плавно переходить у корпус пристрою, на який наклеєна яскрава матова наклейка. Колір девайсу залежатиме від вибраного смаку.

Оскільки в одноразці не передбачено регулювання потужності або вибір режимів використання, то жодних кнопок або екранчиків, природно, немає. Таке рішення ідеально вписується в концепцію простоти використання та пряму альтернативу куріння. Щоб «включить» пристрій, достатньо почати робити затяжку.

Єдиний індикатор роботи – маленька лампочка внизу. Вона плавно спалахує червоним, коли ви робите затягування, і блимає кілька разів, коли сів акумулятор.

 

А що всередині?

Всередині встановлено батарею на 1250 mAh, заряд якої дозволяє працювати до 2500 затяжок. Об'єм рідини становить 8мл.

В iPlay MAX, як і в більшості одноразів, використовується рідина на сольовому нікотині міцністю 2% або 5%. Цей тип нікотину характерний швидкою засвоюваністю організмом та м'яким ударом по горлу.

Опір нагрівального елемента – 1.2 Ом, завдяки чому температура пари та відчуття затягування наближено до досвіду куріння сигарет.

 

На скільки достатньо iPlay MAX 2500?

iPlay зарекомендували себе як чесний, у контексті заявлених затяжок, виробник. Модель MAX може працювати до 2500 тяг. І водночас, потрібно розуміти свій стиль паріння, адже цей показати розраховується за середніми показниками. Якщо ж ви робите глибокі, довгі затягування, то очевидно, що акумулятор сяде раніше заявлених цифр, як і у випадку будь-якої іншої одноразки. У середньому цієї моделі вистачає до тижня використання.

 

Основні переваги:

  • чесна кількість затяжок
  • яскравий смак протягом усього заряду акумулятора
  • працює до 2500 тяг
  • простота в експлуатації
  • компактність та ергономіка
  • стильний та лаконічний дизайн
  • великий вибір смаків
  • не потребує обслуговування
  • не тече

 

Смаки iPlay MAX 2500

iPlay Max надає великий вибір яскравих смаків, що запам'ятовуються:

 

Технічні характеристики iPlay MAX 2500:

Кількість затяжок

2500

Ємність аккумулятору

1250 мАг

Об'єм рідини

8 мл

Міцність нікотину

5%

Опір

1.2 Ом

Розмір

19.5 х 124.5мм

Вага

65г

 

iPlay MAX 2500 затяжок в Україні.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити онлайн за низькою ціною одноразову електронну сигарету iPlay MAX на 2500 затяжок. Ми здійснюємо щоденні відправлення по всій Україні через Нову Пошту, УкрПошту, Justin. По місту Київ можлива кур'єрська або доставка на таксі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати