Кошик

Одноразові електронні сигарети Elf Bar на 5000 затяжок

Elf Bar BC5000 Ultra Mint (М'ята) Одноразова електронна сигарета

Одноразові сигарети Elf Bar на 5000 затяжок - це категорія вейп-пристроїв, які призначені для тривалого і зручного вейпінгу. Ці девайси попередньо заправлені рідиною для електронок і поставляються з вбудованим акумулятором невеликого розміру, але мають можливість підзарядки через порт Type-C.

Ельф Бар не зраджує своїм принципам і радує своїх користувачів величезним вибором моделей під різні запити і не менш широким вибором смаків. Серед популярних моделей на 5000 тяг можна виділити кілька, кожна з яких має свої унікальні особливості та характеристики.

 

LB5000

Elf Bar LB5000 - це одноразова цигарка, оснащена акумулятором ємністю 650мАг і 14мл рідини на сольовому нікотині. Пристрій спрацьовує від затяжки, тож користувачеві не потрібно натискати жодних кнопок, щоб його активувати.

Корпус має невеликі розміри і виконаний із пластику, акуратно прикрашеного лаконічним брендуванням.

Компанія встановила в якості нагрівального елемента металеву сітку, що є найкращим рішенням з точки зору смакопередачі.

Ресурсу роботи вбудованої батареї вистачить на один день помірного паріння, після чого його потрібно буде зарядити через вбудований роз'єм Type-C.

Цей пристрій, розрахований на 5000 затяжок, ідеально підходить для тих, хто хоче отримати тривалий і безтурботний досвід вейпінгу.

 

TE5000

Elf Bar TE5000 - ще одна одноразова в категорії Ельфбар на 5000 затяжок. Вона оснащена акумулятором ємністю 550мАг і 14мл рідини на солях, як і LB5000. Однак ця модель має прозорий, футуристичний дизайн і більш плоский мундштук для тугої сигаретної затяжки.

Пристрій максимально юзер-френдлі, оскільки активується автоматично від затяжки, не потребує жодних налаштувань і готовий до використання одразу з коробки. Заряджається через порт Type-C (не входить до комплекту).

 

BC5000 Ultra

Elf Bar BC5000 Ultra - яскравий представник лінійки BC на 5000 затяжок. Працює від вбудованого акумулятора на 650мАг і вміщує 13мл рідини на сольовому нікотині. Виконаний з якісного пластику у форматі "коробочки". Нагрівальний елемент - металева сітка, виконана за фірмовою технологією Quad Tech, забезпечує максимум смаку і пари протягом усього часу використання сигарети.

Заряджається через порт Type-C. Активується, як і всі одноразові електронки, від затяжки. Має приємну тягу, що імітує куріння звичайних сигарет.

 

Порівняння моделей одноразових сигарет Elf Bar на 5000 затяжок

 

BC5000 Ultra

TE5000

LB5000

Розмір

79х41х19мм

74х46х22мм

74х46х22мм

Ємність акумулятора

650мАг

550мАг

650мАг

Нагрівальний елемент

Сітка, Quad Tech

Сітка

Сітка

Зарядний порт

Type-C

Type-C

Type-C

Обсяг рідини

13мл

14мл

14мл

Міцність

5%

5%

5%

Отвори для шнурка на шию

Ні

Ні

Ні

 

Як зрозуміти, що Ельф Бар на 5000 затяжок закінчився?

Для того, щоб збільшити кількість затяжок з одного одноразового пристрою, недостатньо лише заливати більше рідини, потрібно також збільшити ресурс роботи елемента живлення, а це призвело б до значних збільшень розмірів і ваги корпусу сигарети. Компактність - одна з головних переваг одноразових pod-систем і для того, щоб нею не жертвувати, Ельф Бар вирішили встановити акумулятор меншої місткості, ніж, наприклад, у моделях на 1500 затягувань, але дали змогу користувачам перезаряджати пристрій, чим вбили двох зайців одразу:

  • зберегли компактність корпусу
  • користувач може випарувати абсолютно всю рідину, заправлену всередину резервуара, не хвилюючись, що батарея (з якихось причин) сяде раніше терміну.

Однак відсутність індикації закінчення роботи одноразового акумулятора може викликати складнощі в розумінні того, а коли ж потрібно прощатися з девайсом?

Ельф Бар на 5000 затяжок закінчився тоді, коли ви відчуваєте присмак гару або будь-які інші зміни в смаку, які вам неприємні. Зазвичай це сигналізує про те, що рідина в резервуарі закінчилася. А оскільки функція перезаправлення в одноразових сигаретах не передбачається, то з пристроєм можна прощатися.

 

Який смак ЕльфБар на 5000 затяжок найкращий?

Компанія випускає кожну модель одноразки з великим вибором смаків, щоб задовольнити максимальну кількість користувачів та їхні запити. Оскільки вибір смаку - це дуже суб'єктивна річ, ми можемо порекомендувати кілька варіантів на вибір, розділивши їх за основними групами:

 

 

Де купити ЕльфБар на 5000 тяг?

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір одноразових електронних сигарет, зокрема моделі ЕльфБар на 5000 затяжок.

Загалом, у категорії Elf Bar 5000 тяг представлено низку високоякісних одноразових пристроїв, які ідеально підходять для тих, хто хоче парити без проблем і проблем. Завдяки великому обсягу попередньо заправленої рідини, можливості підзарядки батареї і простоті експлуатації ці пристрої ідеально підходять як для початківців, так і для досвідчених вейперів.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати