Кошик

Багаторазові POD-системи Elf Bar Mate500 pod kit

Elf Bar Mate500 Pod Aurora Pink (Рожевий) 500mAh Багаторазова POD система
Elf Bar Mate500 Pod Aurora Yellow (Жовтий) 500mAh Багаторазова POD система
Elf Bar Mate500 Pod Black (Чорний) 500mAh Багаторазова POD система
Elf Bar Mate500 Pod Blue (Синій) 500mAh Багаторазова POD система

Elf Bar Mate500 Pod Blue (Синій) 500mAh Багаторазова POD система

Нет в наличии
0
399 грн
Elf Bar Mate500 Pod Gray (Сірий) 500mAh Багаторазова POD система

Elf Bar Mate500 Pod Gray (Сірий) 500mAh Багаторазова POD система

Нет в наличии
0
399 грн
Elf Bar Mate500 Pod Pink (Рожевий) 500mAh Багаторазова POD система

Набір багаторазової POD системи Elf Bar Mate500 Kit - це електронна сигарета, що перезаправляється, для вейперів, яким потрібно щось портативне і просте у використанні. Створений тими самими людьми, які створили одноразові Elf Bar, цей пристрій використовує інноваційні картриджі Mate P1 або RF350 (продаються окремо). Вони забезпечують тугу, сигаретну затяжку та якісну смакопередачу. Оскільки розхідниками є тільки картриджі, Mate 500 - це екологічний Elf Bar, що перезаряджається, який може бути експлуатований протягом тривалого часу. Акумулятора ємністю 500 мАч вистачає на 500 затяжок до необхідності заряджання.

 

Особливості:

  • Вбудований акумулятор на 500махів
  • Картридж, що перезаправляється, з вбудованим нагрівальним елементом
  • Активація від затягування
  • MTL-тяга
  • Сумісний з картриджами від RF350

 

Автоматична активація

Завдяки функції активації від затягування можна використовувати вейп-пристрій Mate 500 без складних систем меню і без необхідності користуватися незручними кнопками. Все, що вам потрібно зробити, це просто вдихнути, а девайс створить непомітну кількість пари для MTL-вейпінгу. Цей стиль паріння по відчуттям схожий на сигаретний, тому він ідеально підходить для тих, хто хоче перейти на нього.

 

Картриджі

Цей пристрій працює з картриджами, що перезаправляються, від попередньої моделі Elf Bar RF350, об'єм яких становить 1.6мл, а опір койла - 1.2Ом. З їх допомогою можна насолоджуватися необмеженою кількістю рідини для електронних сигарет, представленою на ринку вейпінгу. Смакопередача  - відмінна.

Заправка відбувається через бічне отвір, закрите гумовою заглушкою. Не забудьте почекати 10-15 хвилин після першої заправки нового картриджа, щоб він встиг повністю просочитися.

 

Комплектація Elf Bar Mate500

Купивши Ельф Бар Мате500, ви отримуєте батарейний блок (девайс), кабель Type-C для заряджання, та інструкцію користувача.

Зверніть увагу, картридж у комплект постачання не входить! Його потрібно придбати окремо. Зробити це можна у вейпшопі Terravape тут.

Лідери продажів
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати