Кошик

Багаторазові POD-системи Elf Bar FB1000 pod kit


Elf Bar FB1000 Pod Kit - це багаторазова POD система від супер-популярної компанії одноразових електронних сигарет Elf Bar. Розроблений для простоти та зручності, цей компактний набір ідеально підходить для вейперів-початківців. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 1000 мАг, ви зможете протриматися до цілого дня на одному заряді, а перезаряджання відбувається дуже швидко через порт Type-C. Невелика кількість пари, яка виробляє цей набір, означає, що він забезпечує MTL (Mouth To Lung) паріння, яке відмінно підійте для тих, хто шукає альтернативу звичайним сигаретам.

 

Особливості:

 • Перезаправний
 • Зручний для новачків
 • Акумулятор 1000 мАг
 • Картриджі об'ємом 3.5 мл
 • Випарники на сітці
 • Використання рідини будь-якого смаку
 • Управління однією кнопкою

 

Що дійсно відрізняє цей набір від інших вейпів Elf, то це величезна кількість рідин для електронних сигарет, які ви можете використовувати в парі з ним. У вас буде доступ до таких смаків, які ви не знайдете в готових та одноразових вейпах. До того ж, оскільки ви самі заправляєте цей набір, у довгостроковій перспективі він ще й дешевший. Крім великого вибору смаків, цей набір також простий у використанні завдяки однокнопковій активації, і ви можете почати паріння одним натисканням кнопки або навіть без неї! Коли ви закінчите вейп-сесію, натисніть кнопку п'ять разів, щоб заблокувати девайс, що робить його безпечнішим для подорожей.

Коли справа доходить до вибору рідини, ми рекомендуємо використовувати рідину 50/50 або з високим вмістом PG, а сольові жижки - хороший вибір, якщо ви шукаєте м'якший смак.

Придбати жижу для Elf Bar FB1000 за низькою ціною можна у вейпшопі TerraVape.

 

Картриджі та випаровувачі

Картридж для ФБ1000 оснащений магнітним з'єднанням, завдяки якому він надійно тримається на місці під час паріння, але його також легко дістати для заправки та заміни випарника. Кожен картридж вміщує до 3.5 мл жижі для вейпу і заправляється знизу.

Картридж FB1000 використовує іспарітелі, що знімаються, на сітці Elf Bar EBC. Сітка може нагрівати більше ріжки з більшою швидкістю, забезпечуючи кращий смак і служить довше, ніж традиційні спіралі.

Хорошою новиною для бувалих вейперів буде те, що, крім оригінальних випарів, можна використовувати VooPoo PnP Coil і навіть порожні картриджі цієї ж серії.

 

Як користуватися Elf Bar FB1000?

 1. Розпакуйте набір із коробки. Можливо буде потрібно заряджання. Повний заряд може зайняти до години, тому слід заряджати доти, доки індикатор на корпусі не стане зеленим.
 2. Вийміть картридж із батареї, злегка потягнувши вгору. Оскільки він кріпиться на магнітах, то скручування чи провертання не потрібні.
 3. На дні картриджа ви знайдете гумову заглушку, відкрийте її і, в отвір, залийте рідину.
 4. Закрийте заглушку та встановіть картридж у девайс.
 5. Зачекайте 10-15 хвилин, щоб випарник встиг повністю просочитися жижею.
 6. Зробіть 5 швидких натискань на кнопку, щоб увімкнути пристрій. Затягування можна робити з використанням кнопки або без неї, оскільки ФБ1000 оснащений подвійною активацією.

Як користуватися Elf Bar FB1000 Pod System Kit

Лідери продажів
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати